Biz kimiz

Gaziantep te yalıtım sektörünün ihtiyaçlarını karşılamak adına en iyisini kendine ilke edinmiş tecrübeli ve genç kadrosuyla BozTaş yalıtım olarak hizmetinizdeyiz.

Yalıtım sektörünün doğurmuş olduğu sorun ve ihtiyaçlar doğrultusunda en iyiyi hedefleyip yüzde yüz verimle çalışmayı esas alan uzman kadromuzla evinizi güvenle inşa etmek için varız.Yalıtım uzmanımızla yapacağımız ucretsiz keşifle eviniz için en mükemmeli sunmak başlıca görevimiz. Sizde harekete geçip yüksek fatura tutarlarından kurtulabilirsiniz.

Binaların dış duvarlarına, çatılarına, iç mekan duvarlarına, katları ayıran döşemelere, depo, garaj, asansör boşluğu gibi ısıtılmayan bölümlere bakan kısımlara, su, yangın ve ısı için mantosür mantolama uygulaması yapılabilmektedir. Sürekli ve koşulsuz kalite anlayışıyla, vazgeçilmez unsur olan Boztaş Yalıtım; inşaat sektörüne sunduğu kaliteli yanmaz, sudan etkilenmez ömür boyu garantili, mantosür ve pandora boya ürünleriyle, Gaziantep’te mantolama ve ısı yalıtım sektöründeki bir eksikliği daha tamamlamaktadır. Yapılarda iç cephe ve dış cephe mantosür mantolama uygulamaları, bir kaç yıl içinde sağladığı tasarrufla kendini amorti etmektedir. Boztaş yalıtım Gaziantep; Yapıların genelinde enerji verimliliğinden kaynaklanan kazançlar, işletme gider maliyetlerini, yapıların ömrü boyunca düşürürken, yapıların değerini de arttırmaktadır. Bina sakinlerine konforlu bir yaşam alanı sunmaktadır. Mantosür yalıtım-pandora boya ısı yalıtımı sayesinde, yaşam alanlarının her noktasında homojen bir ısı sağlanarak, ısıtma ve soğutma ihtiyaçları minimum seviyelere gelir. Hem konforlu, hem de sağlıklı yaşam alanları oluşturulur.

Dış cephede Mantosür yalıtım-pandora boya ısı yalıtımı yapılmamış yapılar, aşırı derecede ısı kaçaklarına neden olmaktadır. Bu sorunlar ortadan kaldırılmadığı takdirde büyük miktarda enerji tüketimine neden olmaktadır. Yapıların dış cephelerine Mantosür yalıtım-pandora boya mantolama sistemi uygulanması, katmanlar arası yoğuşmanın oluşmasını engeller. Yoğuşma noktası sıcaklığı, yalıtım yapılan binanın dış cephesine doğru kayar, iç katmanlarda yoğuşma riski ortadan kalkar. Nefes alabilen Mantosür yalıtım-pandora boya yalıtım malzemesinin kullanımı, su buharının geçirimine imkan tanıyarak, yapının nefes almasını sağladığından yoğuşma riskini daha da azaltır. Dış duvarlarda meydana gelen rutubet, büyük bir nem artışı veya yoğuşma kaynaklı meydana gelmektedir. Bu cephe duvarlarında küf veya mantar oluşumuna sebep olur. Özellikle bina dış duvarlarında yapılacak dış cephe Mantosür yalıtım-pandora boya ısı yalıtımı yapı cephesinde uzun süreli koruma sağlar. Mantosür yalıtım-pandora boya ısı yalıtım ile yapılan dış cephe yalıtım sistemi uygulamaları, yapısal yangın koruma gereksinimini en üst düzeyde karşılamaktadır. Dış cephe Mantosür izolasyon-pandora boya ısı yalıtım sistemleri , belirli derecelere kadar, gürültü yalıtımı sağlayarak yapı içerisindeki yaşam kalitesini artırmaktadır.

Mantosür ısı yalıtım ve Pandora boya Enerjiyi korur. Düşük enerji maliyeti ve düşük karbon salınımı sağlar. Mantosür yalıtım-pandora boya mükemmel termal konfor ve güvenlik için maksimum yalıtım performansı gösterir. Mantosür yalıtım-pandora boya uygulamaları Yangına karşı maksimum dayanıma sahip ve yanmazdır. Yapılarda, binalarda, asansör boşluklarında yüksek yangın koruması gerektiren yerlerde kullanım için idealdir. Isı yalıtım sektöründe yaptığı kaliteli uygulamalar ile liderliğini koruyan Boztaş yalıtım, Mantosür yalıtım-pandora boya ısı yalıtım uygulamaları dışında müşterilerine sağladığı ek hizmetlerle de çevresine değer katmaktadır. Isı yalıtımı mantolama fiyatı almak ve ücretsiz keşif için 0 342 321 0 400 - 0 506 999 0 400 numaralı telefonlardan bize ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz en kısa sürede sizi arayarak, binanıza en uygun paket sistem seçiminde size yardımcı olacak ve keşif randevu işleminizi gerçekleştirecektir.